Co je khmérská masáž?

Khmerská masáž je celosvětově vyhledávaná relaxační a zároveň intenzivní tělu prospěšná masáž. Masážní terapeutky se zaměřují na tlakové-akupresurní body, meridiánové dráhy, čímž uvolňují zatuhlá místa a umožňují tak energii v těle znovu přirozeně proudit. Khmerská masážní technika obnovuje harmonii lymfatického systému, detoxikuje organismus, posiluje imunitu, uvolňuje zatížení nervového systému, podporuje celkovou regeneraci. Jemné masírování energetických kanálků navozuje jedinečný pocit uvolnění, osvěžení a relaxace. Vaše duše znovu ochutná pocit klidu a harmonie, který si s sebou můžete odnést i domů.

Kdo Vás bude masírovat?

Masáž provádějí rodilé slečny masérky z Kambodže s dlouholetou praxí, které jsou připraveny Vám zregenerovat tělo, osvěžit mysl a dodají Vám pozitivní energii.

Seznam masáží

TRADIČNÍ MASÁŽ CELÉHO TĚLA

Relaxační masáž celého těla prováděná v tradičním stylu přes speciální oděv, bez použití oleje. Díky komplexnosti a zaměření opravdu na celé tělo (nohy, hýždě, ruce, záda hlava i obličej) je masáž velmi uvolňující, uklidňuje svalové napětí a naprosto relaxuje Vaše tělo i mysl.

 

60min - 750 Kč

90min - 1.050 Kč

 

 

TRADIČNÍ MASÁŽ NOHOU

Regeneračně relaxační masáž chodidel zaměřená na akupresurní body, dále pokračuje masáž nohou. Touto masáží posílíte tělesnou imunitu, odstraníte pocit těžkých nohou a zrelaxujete i zbytek těla.

 

30min - 450 Kč

60min - 750 Kč

 

 

TRADIČNÍ MASÁŽ HLAVY A ŠÍJE

Masáž hlavy přináší pocit vitality a svěžesti, zbavuje napětí a pomáhá při bolestech hlavy. Masáž zad je vhodná jako prevence i při potížích. Jedná se o velmi příjemnou proceduru, která pomůže od bolestí hlavy, migrén, zbaví napětí a stresu. Masáží hlavy, krku a ramen se stimulují energetické body na celém obličeji, uších, prokrvují se vlasové kořínky a uvolňují ztuhlé krční svaly.

 

30min - 450 Kč

60min - 750 Kč

 

 

AROMA MASÁŽ CELÉHO TĚLA

Relaxační masáž celého těla prováděna s použitím speciálního kambodžského oleje. Krásná vůně spolu s masírovacími technikami naprosto uvolní a relaxuje Vaše tělo i mysl.

 

60min - 1.050 Kč

90min - 1.350 Kč

 

 

 

AROMA MASÁŽ ZÁD, ŠÍJE A HLAVY

Olejová masáž zad a masáž hlavy přináší pocit vitality a svěžesti, zbavuje napětí a pomáhá při bolestech hlavy. Masáž zad je vhodná jako prevence i při potížích. Jedná se o velmi příjemnou proceduru, která pomůže od bolestí hlavy, migrén, zbaví napětí a stresu. Masáží hlavy, krku a ramen se stimulují energetické body na celém obličeji, uších, prokrvují se vlasové kořínky a uvolňují ztuhlé krční svaly.

 

30min - 650 Kč

 

 

AROMA MASÁŽ NOHOU

Olejová masáž nohou přináší pocit vitality a svěžesti, zbavuje napětí a pomáhá při bolestech dolních končetin. Masáž nohou je vhodná jako prevence i při potížích. Jedná se o velmi příjemnou proceduru, která pomůže od bolesti svalů a kloubů, zbaví napětí a stresu.

 

30min - 650 Kč

 

 

PEELING - BODY SCRUB

Ideální masáž nejen před zahájením opalovací sezóny, ale i po celý rok. Peelingem se zbavíte odumřelé kůže a opálení má následně zářivější barvy a déle trvá. Masáž obnovuje pevnost a mladiství vzhled pokožky.

 

45min - 750 Kč

 

 

 

 

MASÁŽ POZADÍ

Program pro Vaše pozadí a stehna, který zajistí, že Vaše pokožka bude dokonale elastická, pevná a na dotek jemná. Ideální kombinace skořicového gelu a speciálního oleje vytváří jedinečné hubnoucí, detoxikační a anti-celulitidní účinky. Dopřejte svému pozadí péči, kterou doposud nezažilo. DOPORUČUJEME!

 

60min - 1.050 Kč